fbpx

Aqua Premium

Aqua Premium

Sklep z marką Aquael w Ingleburn pod Sydney

Na 4/9 Bosci Road w Ingleburn pod Sydney znajduje się sklep akwarystyczny, a w nim produkty marki Aquael – producenta znanego na całym świecie. W opisywanej placówce każdy wymagający klient kupi wszystko, co niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego hodowania rybek akwariowych. Będą to między innymi pełne zestawy akwariowe, które bez dwóch zdań pozwolą rozpocząć przygodę z podwodnym światem. W skład takich kompletów wchodzi sam zbiornik, ale również pokrywa, często sprzęt i nierzadko zabudowa akwarium. To jednak nie wszystko, na klientów czekają także akcesoria do codziennej pielęgnacji zbiorników oraz preparaty do usuwania zanieczyszczeń z wody. To oczywiście tylko część wszystkich propozycji placówki.

Sprzęt akwarystyczny dla wymagających

Niespotykanie duża rozpiętość modeli przeznaczonych do małych akwariów, a nawet zbiorników o pojemności 700 litrów. Efektywne napowietrzanie, cicha i oszczędna praca. Tak w skrócie można opisać pompy akwariowe dostępne w sklepie na Bosci Road. Jednak to nie jedyny sprzęt znajdujący się w asortymencie tej placówki. Warto wspomnieć o równie niezawodnych filtrach zewnętrznych i wewnętrznych. Z kolei dla dodatkowej filtracji polecamy także wybór mediów filtracyjnych o zróżnicowanej formie, które również znajdują się w ofercie opisywanego sklepu. Nie brak tam także przydatnych napowietrzaczy oraz sterylizatorów wysokiej jakości.

Pokarmy dla rybek

Wszyscy klienci, którzy chcą, aby ich rybki były zdrowe i aktywne, polecamy pokarm dla rybek znajdujący się w ofercie placówki w Ingleburn. To tam czekają na wszystkich właścicieli podwodnych zwierząt pełnoporcjowe posiłki zawierające niezbędne aminokwasy, witaminy i minerały. Przygotowane tak, aby codzienne karmienie było jak najszybsze i bardzo proste. Co ważne, forma podania pokarmu dla rybek jest zróżnicowana. Na sklepowych półkach znajdziesz granulki, płatki i tabletki. Chcemy także zaznaczyć, że nie brak propozycji przygotowanych dla poszczególnych gatunków ryb. Na taką możliwość będą mogli się zdecydować właściciele skorupiaków, dyskowców, złotych rybek, pyszczaków czy gupików.

Check where you can buy

our products

WHERE TO BUY

Aquael Brands