fbpx

CH AUCHAN Krakowska

CH AUCHAN Krakowska

Każdy właściciel akwarium i żyjących w nim rybek chce jak najlepiej o nie zadbać. Nic więc dziwnego, że często korzysta z asortymentu sklepów akwarystycznych. Chcemy Ci polecić ten, który znajduje się na al. Krakowskiej 61 w Warszawie. To miejsce, gdzie czekają na Ciebie produkty niezbędne do codziennej pielęgnacji zbiorników. Sklep akwarystyczny oferuje dziesiątki rozwiązań pozwalających w najlepszy sposób zadbać zarówno o akwaria, jak i o żyjące w nich zwierzątka. Chcemy podkreślić, że nie mamy na myśli tylko i wyłącznie ryb, bo oferta sklepu obejmuje na przykład pokarm dla skorupiaków czy specjalistyczne pożywienie dla żółwi.

Decydując się na skorzystanie z asortymentu tego sklepu akwarystycznego, możesz liczyć na wysoką jakość rozwiązań w rozsądnej cenie. W końcu Twoje akwarium ożyje, będzie pełniejsze, pozbawione zanieczyszczeń, odpowiednio oświetlone, a same rybki w pełni odżywione. Co dokładnie znajduje się w ofercie opisywanego sklepu?

Produkty marki Aquael w sklepie stacjonarnym

W sklepie stacjonarnym na al. Krakowskiej 61 w Warszawie klienci będą mogli zdecydować się na produkty marki Aquael. To niezwykle znane przedsiębiorstwo eksportujące swoje wyroby do różnych części świata. Sklepy tej firmy można znaleźć nawet w Chinach czy na Tajwanie. Jednak nie można się temu dziwić – za popularnością przemawia jakość, a ta stoi na bardzo wysokim poziomie bez względu na rodzaj produktu. Aquael dba o to, aby w akwariach rybki miały odpowiednie warunki do życia. Pozwalają na to na przykład akcesoria akwariowe, z których wszyscy właściciele wodnych stworzeń korzystają na co dzień. W sklepie akwarystycznym w Warszawie czekają także media filtracyjne oraz preparaty do dezynfekcji i uzdatniania wody – wszystko, czego potrzebujesz!

Historia Aquael – z pasji do zwierząt

Firma Aquael istnieje na rynku już od blisko 40 lat. Wspólnie ze swoimi partnerami buduje pozycję innowacyjnego lidera w świecie zoologi. Wspiera zarówno ryby, jak i wiele innych zwierząt, między innymi koty i psy. Przedsiębiorstwo od początku swojego istnienia zapewnia produkty do założenia i pielęgnacji akwarium słodkowodnego. Dba także o to, aby właściciele stawów ogrodowych mogli nabyć niezbędne do czyszczenia rozwiązania. Produkty Aquael znajdziesz praktycznie w każdym sklepie zoologicznym w Polsce. Nie brak ich również w placówce na al. Krakowskiej 61 w Warszawie.

Wydajny sprzęt akwarystyczny dla każdego

Sprzęt akwariowy Aquael szczególnie przykuje Twój wzrok w warszawskim sklepie. Znajdziesz tam przede wszystkim pompy i cyrkulatory, a więc niezbędne urządzenia, które muszą znaleźć się w każdym akwarium słodkowodnym. Marka Aquael zadbała o to, aby dostarczyć najwyższej jakości urządzenia i akcesoria, dlatego z pewnością zwrócisz też uwagę na pompy energooszczędne, niezwykle wydajne, a przy tym naprawdę ciche podczas swojej pracy, co wielu uważa za niemożliwy paradoks, a jednak przekonuje się o tym podczas użytkowania. Oczywiście w placówce na al. Krakowskiej 61 kupisz pompy o zróżnicowanej mocy i wydajności, które będą idealnie dostosowane do wielkości i pojemności Twojego akwarium. Sklep zapewnia także filtry zewnętrzne i wewnętrzne, również skuteczne i ciche podczas pracy, a jednocześnie pobierające niewielkie ilości energii. Nie brak napowietrzaczy czy sterylizatorów – wysoka jakość i duża funkcjonalność.

Karma dla rybek na sklepowych półkach

Pokarm dla rybek to coś, czego nie może zabraknąć obok akwarium. Ważne, aby był przystosowany do konkretnego gatunku albo był uniwersalny. W sklepie na al. Krakowskiej 61 w Warszawie znajdziesz nie tylko uniwersalne mieszanki, ale także propozycje przygotowane specjalnie na potrzeby konkretnych rybek akwariowych, takich jak na przykład dyskowce czy bojowniki. Nie brak również pokarmu wysokobiałkowego czy wybarwiającego. Co ważne, pożywienie dostępne jest w zróżnicowanej formie. W sklepie kupisz zarówno płatki, jak i tabletki czy granulki. Należy podkreślić, że na półkach znajdziesz pokarm dla różnych gatunków ryb, skorupiaków oraz żółwi.

Stwórz niesamowity pejzaż w akwarium

Dopiero tworzysz swoje akwarium? Może chcesz zmienić jego wystrój? W takim razie polecamy Ci podłoża i dekoracje dostępne w sklepie na al. Krakowskiej 61 w Warszawie. Czekają tam na Ciebie na przykład oryginalne wulkany czy naturalne kamienie, nie brak produktów stworzonych z ceramiki, a także naturalnych korzeni o różnych kształtach i rozmiarach. Dla prawdziwych fanów pejzaży marka Aquael przygotowała tła. Możesz zdecydować się na różne podłoża, których użyjesz w zależności od tego, czy w akwarium zamieszkają rybki i jakiego gatunku. Szereg produktów niezbędnych do hodowli rybek – wszystko w jednym miejscu czeka właśnie na Ciebie!

Check where you can buy

our products

WHERE TO BUY

Aquael Brands