fbpx

CH Dąbrówka

CH Dąbrówka

Planujesz założyć akwarium? Może już je masz i chcesz zmienić jego wystrój lub po prostu potrzebujesz pokarmu dla rybek? Bez względu na powód warto udać się do sklepu akwarystycznego na al. Roździeńskiego 200 w Katowicach. Dlaczego? Przede wszystkim za sprawą szerokiego asortymentu, jaki tam na Ciebie czeka. W opisywanym miejscu kupisz najpotrzebniejsze produkty do pielęgnacji zbiornika. Nie brak tam również rozwiązań przygotowanych specjalnie do założenia nowego podwodnego świata, są więc akwaria czy pokrywy akwariowe. Oczywiście to jedynie kilka przykładów produktów, w które możesz się tam zaopatrzyć.

Chcemy zaznaczyć, że w sklepie tym znajdziesz artykuły nie tylko dla rybek, ale także dla wielu innych zwierząt na przykład domowych. Co za tym idzie, nie zabraknie akcesoriów i karmy dla psów czy kotów. Na sklepowych półkach czekają również produkty dla chomików czy świnek morskich. To tylko część asortymentu sklepu na al. Roździeńskiego 200. Co ważne, to produkty wysokiej jakości, wykonane z odpornych na uszkodzenia tworzyw, karmy są pełne witamin i minerałów, a urządzenia wydajne i energooszczędne. Ich przykładem są propozycje od marki Aquael.

Produkty marki Aquael w sklepie w Katowicach

W sklepie akwarystycznym na al. Roździeńskiego 200 w Katowicach dostępny jest asortyment firmy Aquael. To produkty zawsze przygotowywane przez specjalistów. Do dyspozycji wszystkich klientów jest wiele flagowych rozwiązań opisywanej marki, między innymi wydajne filtry i pompy.

Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z oferty sklepu na al. Roździeńskiego 200, możesz liczyć na szereg akcesoriów akwariowych – nie brak preparatów do usuwania zanieczyszczeń z wody czy jej uzdatniania. Ponadto katowicki sklep akwarystyczny oferuje również podłoża i dekoracje.

Krótka historia producenta Aquael – dlaczego warto?

Aquael to marka założona blisko 40 lat temu, która produkuje przede wszystkim sprzęt i akcesoria do założenia, a także pielęgnacji akwarium słodkowodnego. W ofercie tej firmy przydatne produkty znajdą również właściciele stawów ogrodowych. Już na początku swojej działalności firma postawiła na innowacyjne rozwiązania i niespotykane technologie, co oczywiście się opłaciło. Teraz przedsiębiorstwo jest jednym z najchętniej wybieranych, jeśli chodzi o rynek zoologiczny. Świadczą o tym na przykład dostępne w ofercie grzałki czy filtry, które trafiają do sklepów w takich państwach jak Mauritius czy Haiti. Nie da się ukryć, że jest to dowodem renomy oraz jakości proponowanych przez firmę rozwiązań. Markę Aquael spotkasz na półkach w prawie wszystkich sklepach zoologicznych w Polsce i na świecie.

Sprzęt, jakiego potrzebujesz – urządzenia do akwarium

Producent Aquael zadbał także o sprzęt akwariowy niezbędny do stworzenia odpowiednich warunków w zbiorniku. Można tutaj wymienić między innymi pompy i filtry, które są bez dwóch zdań flagowymi produktami marki. Do dyspozycji klientów firma oddaje sprzęt o zróżnicowanej wydajności, dopasowanej głównie do pojemności samego akwarium. Warto wspomnieć, że są to urządzenia bardzo wydajne, a jednocześnie ciche podczas pracy i niezwykle energooszczędne, co docenią wymagający hodowcy. W skład oferty marki dostępnej w sklepie zoologicznym na al. Roździeńskiego 200 w Katowicach wchodzą filtry wewnętrzne i zewnętrzne, napowietrzacze, grzałki przelewowe, sterylizatory oraz specjalistyczne oświetlenie.

Różnorodny pokarm dla rybek

Potrzebujesz karmy dla rybek? W takim razie postaw na sklep akwarystyczny w Katowicach, który zapewnia produkty marki Aquael. To tam czeka na Ciebie specjalistyczne pożywienie, przede wszystkim pełnoporcjowe, co oznacza, że może stanowić wyłączny pokarm w diecie Twoich podwodnych stworzeń. Nie brak artykułów uniwersalnych, czyli mieszanek stworzonych dla różnych gatunków ryb. Są także propozycje, które należy podawać konkretnym grupom, między innymi bojownikom, złotym rybkom czy dyskowcom. Co ważne, asortyment sklepu na karmie dla rybek się nie kończy. Znajdziesz również pożywienie dla żółwi wodno-lądowych czy skorupiaków. Pokarm dostępny jest w różnej formie, na przykład granulek czy płatków.

Bogata oferta podłoży i dekoracji

Chcesz zacząć przygodę z własnym akwarium? Może już je posiadasz, ale chciałbyś zmienić coś w jego wyglądzie? W takim wypadku zachęcamy Cię do zakupu podłoży i dekoracji w sklepie na al. Roździeńskiego 200. To tam czekają na Ciebie naturalne korzenie, ceramiczne kryjówki, wulkany czy kamienie. W asortymencie nie zabrakło również tła akwarystycznego do tradycyjnych aranżacji. W przypadku podłoży do Twojej dyspozycji będą na przykład podłoża gruntowe, bazaltowe, japońskie substraty czy żwiry kwarcowe w różnych kolorach. Zachęcamy do pojawienia się w sklepie w Katowicach, gdzie z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Check where you can buy

our products

WHERE TO BUY

Aquael Brands