fbpx

Lecznica i Hurtownia Wszystko dla Zwierząt

Lecznica i Hurtownia Wszystko dla Zwierząt

Sklep akwarystyczny mieszczący się przy ulicy Głowackiego 32 w Nowym Sączu zaprasza wszystkich początkujących i doświadczonych akwarystów! To właśnie tam czekają na Ciebie niesamowite akcesoria, urządzenia czy dekoracje akwariowe – wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć wymarzony świat dla swoich rybek. W sklepie nie zabraknie najwyższej jakości rozwiązań znanych i cenionych na świecie producentów. Należy podkreślić, że produkty związane z akwarium to nie wszystko. Kupisz tam także to, co niezbędne podczas hodowli innych zwierząt domowych. Jeśli masz kota lub psa, zaopatrzysz się między innymi w karmę, legowisko i miskę – sprawdź sam, co jeszcze znajdziesz w sklepie na Głowackiego 32!

Wysoka jakość produktów to przede wszystkim pełne bezpieczeństwo podczas ich użytkowania, tak jest w przypadku pożywienia dla rybek czy karm dla innych zwierząt. Warto zaznaczyć, że sklep akwarystyczny w Nowym Sączu zapewnia wiele artykułów potrzebnych do aquascapingu. W jego asortymencie znajdziesz rozwiązania tworzone przez jednego z najchętniej wybieranych producentów na rynku, czyli firmę Aquael. Zastanawiasz się, czy warto skorzystać z jej oferty? Udowadniamy to poniżej.

Poznaj bliżej markę Aquael

Marka Aquael znana jest przede wszystkim ze sprzętu akwarystycznego, który tworzy od początku swojego istnienia, czyli już blisko 40 lat. Ciągłe udoskonalanie linii produkcyjnej, wdrażanie nowych rozwiązań i ukierunkowanie działalności na rozwój sprawiły, że obecnie urządzenia akwarystyczne marki Aquael goszczą w wielu domowych akwariach na całym świecie. Znajdziesz je w najbardziej egzotycznych miejscach, między innymi na Mauritiusie, Reunionie czy Haiti. Renomowana marka zapewnia wiele innych produktów niezbędnych do hodowania rybek, można tutaj wspomnieć choćby o akcesoriach akwariowych czy podłożach.

Jeżeli postawisz na firmę Aquael, możesz liczyć na pełną skuteczność działania urządzeń, ich wysoką wydajność i energooszczędność. Producent zapewnia również nowoczesne preparaty do czyszczenia wody czy uzdatniania tej kranowej w bezpieczną dla rybek akwariowych, specjalistyczne oświetlenie, a także akwaria o różnorodnej pojemności. Szeroki wybór możliwości spowodowany jest tym, że marka dąży do jak najlepszego dostosowywania swojej oferty do potrzeb klientów. Na te jakościowe produkty w przystępnych cenach możesz zdecydować się w sklepie akwarystycznym na Głowackiego 32.

Wybierz niezastąpiony sprzęt akwarystyczny

Jak zapewnić właściwe warunki do życia rybkom w akwarium? Tylko za pomocą specjalistycznych urządzeń, do których należą filtry i pompy. W sklepie na ulicy Głowackiego 32 znajdziesz je w wielu wersjach, zróżnicowanych na przykład pod kątem wydajności. Dzięki temu będziesz mógł wybrać egzemplarz dostosowany do pojemności Twojego akwarium. Wspomniane rozwiązania wyprodukowała marka Aquael, która jest znana z tego, że tworzony przez nią sprzęt jest nie tylko wydajny i skuteczny, ale również bardzo cichy i przy tym niezwykle energooszczędny podczas pracy. Co ważne, w asortymencie sklepu znajdują się też inne równie potrzebne urządzenia, między innymi sterylizatory, napowietrzacze oraz grzałki przelewowe.

Akcesoria akwariowe – nie może ich zabraknąć

Codzienna pielęgnacja akwarium nie byłaby możliwa bez skutecznych akcesoriów akwariowych. To one pozwalają w pełni cieszyć się pięknym i czystym zbiornikiem każdego dnia. Stąd w ofercie sklepu w Nowym Sączu znalazły się takie produkty jak czyściki, chwytaki, siatki czy wyciory do węży napowietrzacza. Wszystko to, co potrzebne, aby usunąć zabrudzenia z akwarium czy wymienić wodę rybkom. Do Twojej dyspozycji sklep akwarystyczny oddaje wyroby marki Aquael, która podczas ich produkcji stawia na jakość wykonania, dzięki czemu akcesoria charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia czy zużycie. Raz kupione będą Ci służyć przez długi czas!

Piękne dekoracje i podłoża – na co możesz się zdecydować?

Czymże byłoby akwarium bez odpowiednich dekoracji, w końcu to one mogą stworzyć wyjątkowy klimat w zbiorniku. Potrzebujesz do tego specjalistycznych produktów, takich jak ceramiczne dekoracje mające nie tylko dobrze wyglądać, ale również zapewniać schronienie rybkom. W ofercie sklepu na ulicy Głowackiego 32 znajdziesz także korzenie i kamienie naturalne o różnych kształtach i wymiarach. Nie powinno tam też zabraknąć wulkanów czy dodatkowego kolorowego oświetlenia. Oferta sklepu obejmuje tła akwarystyczne oraz podłoża między innymi w wersji bazaltowej, dolomitowej lub kwarcowej w różnych kolorach.

Pełnoporcjowy pokarm dla rybek

Chcesz, aby rybki były zdrowe i żyły długo? Zadbaj o odpowiednie pożywienie bogate w minerały, witaminy i aminokwasy – tylko wtedy będziesz miał pewność, że Twoje rybki są właściwie karmione i szczęśliwe. W ofercie opisywanego sklepu znajdziesz pokarm dla rybek akwariowych w wersji uniwersalnej, a także opcje dla konkretnych gatunków, na przykład dyskowców czy bojowników. Pokarm produkowany przez markę Aquael we współpracy z ichtiologami jest pełnoporcjowy, dzięki czemu może stanowić jedyny składnik diety rybek. Do dyspozycji klientów sklep akwarystyczny oddaje pożywienie w granulkach, płatkach oraz tabletkach. Zachęcamy do zajrzenia do punktu stacjonarnego na ulicy Głowackiego 32 w Nowym Sączu.

Check where you can buy

our products

WHERE TO BUY

Aquael Brands