fbpx

PET AND AQUA LIFE CENTRE

PET AND AQUA LIFE CENTRE

Aquael w mieście Qormi!

W mieście Qormi dokładnie na 8 TRIQ TUMAS FENECH mieści się sklep akwarystyczny z produktami cenionej od lat marki Aquael. Wszyscy klienci, którzy wybierają się do tej placówki, mogą skorzystać z wyjątkowej oferty, która została przygotowana specjalnie na potrzeby miłośników podwodnego świata. Oprócz oczywistych produktów, takich jak na przykład akwaria czy zestawy akwariowe, sklep zapewnia również podłoża, dekoracje i szereg akcesoriów niezbędnych do codziennej pielęgnacji zbiornika. To jednak nie wszystko, co czeka na klientów tej placówki. Warto wspomnieć o mediach filtracyjnych oraz preparatach często z żywymi kulturami bakterii, które są niezwykle skuteczne podczas czyszczenia akwarium. 

Sprzęt akwarystyczny, którego potrzebujesz!

Bez odpowiedniego sprzętu akwarystycznego nie da się hodować rybek. Stąd w ofercie sklepu znajdującego się w mieście Qormi niezastąpione w tym zakresie rozwiązania. Do dyspozycji klientów jest między innymi nowoczesne pompy akwariowe, pracujące niezwykle wydajnie i cicho. Należy także zauważyć, że są to produkcje energooszczędne, do czego marka Aquael zawsze dąży. To nie koniec, oferta obejmuje także filtry zewnętrzne i wewnętrzne, grzałki, niezastąpione oświetlenie akwariowe czy napowietrzacze i sterylizatory. Szereg produkcji nowoczesnych, świetnie zaprojektowanych i przystosowanych do długiej i bezproblemowej pracy.

Poznaj pełnoporcjowe pokarmy dla rybek

Oferta sklepu obejmuje także pełnoporcjowy pokarm dla rybek. To niezbędne zaopatrzenie każdego hodowcy. W asortymencie placówki czekają na klientów pokarmy w granulkach, płatkach czy tabletkach. Co ważne, większość z nich przystosowana jest do konkretnych gatunków ryb, co ułatwi wybór. Klienci mogą na przykład skorzystać z propozycji energetycznej dla pyszczaków w granulkach lub płatkach albo na tabletki dla skorupiaków. Nie brak roślinnego pokarmu liofilizowanego, często wieloskładnikowego. Zawsze jednak są to produkcje zawierające odpowiednią ilość witamin, minerałów i aminokwasów.

Check where you can buy

our products

WHERE TO BUY

Aquael Brands