fbpx

Sklep internetowy AKWARIUM 24

Sklep internetowy AKWARIUM 24

Potrzebujesz nowego sprzętu akwarystycznego? Może chciałbyś założyć pierwsze akwarium? Zapraszamy więc do sklepu zlokalizowanego przy ulicy Długiej 5 w Lublinie. To tam czekają na Ciebie najwyższej jakości produkty znanych i cenionych producentów troszczących się każdego dnia o Twoich wodnych przyjaciół. Oferta obejmuje nie tylko sprzęt dla akwarystów, ale również akcesoria niezbędne do codziennej pielęgnacji zbiorników oraz najwyższej jakości pokarm dla rybek. Warto zaznaczyć, że to nie wszystkie artykuły, jakie możesz tam kupić.

W sklepie akwarystycznym na ulicy Długiej 5 w Lublinie możesz też dobrać niezbędne wyposażenie dla Twojego kota czy psa. Znajdziesz tam na przykład karmy, kuwety, legowiska, smycze i przysmaki. Oferta skierowana jest także do właścicieli mniejszych zwierząt domowych, takich jak króliki, świnki morskie lub chomiki. Nie da się jednak ukryć, że najpopularniejszym asortymentem jest ten dla wodnych stworzeń, wśród którego szczególnym uznaniem cieszą się propozycje od firmy Aquael. Jest ona jedną z najchętniej wybieranych marek na całym świecie, nic więc dziwnego, że opisywany sklep akwarystyczny jest tak popularny wśród miłośników hodowli rybek!

Poznaj historię marki Aquael

Firma Aquael rozpoczęła swoją działalność blisko 40 lat temu. Już od pierwszych chwil istnienia ukierunkowana była na konsekwentny rozwój, udoskonalanie oferowanych produktów i wprowadzanie nowych propozycji do sprzedaży. Innowacyjne podejście do produkcji sprawiło, że wszelkie zaprojektowane towary odznaczały się wysoką jakością. Dziś do dyspozycji klientów oddaje tysiące artykułów niezbędnych przy hodowli rybek.

Marka proponuje między innymi akwaria o rozmaitych wymiarach, specjalistyczne preparaty do czyszczenia zbiornika lub uzdatniania wody kranowej w bezpieczną dla rybek. Oferta obejmuje również niezawodny sprzęt, akcesoria czy dekoracje akwariowe – wszystko, czego potrzebujesz, aby zadbać o zbiornik, a także zaprojektować i stworzyć podwodny świat od podstaw. O jakości produktów marki Aquael świadczy też jej popularność i renoma. Tworzone przez nią towary znajdziesz w praktycznie każdym sklepie w naszym kraju, a ponadto nie brak ich także w innych państwach na całym świecie.

Wybierz niezawodny sprzęt akwarystyczny

Stworzenie właściwych warunków do życia dla rybek w akwarium wcale nie musi być takie trudne. Wystarczy postawić na specjalistyczny sprzęt, który będzie nie tylko wydajny i bezpieczny dla wodnych stworzeń, ale również cichy podczas pracy i energooszczędny. Jeśli takiego właśnie szukasz, postaw na pompy i filtry od marki Aquael. Do Twojej dyspozycji sklep akwarystyczny na ulicy Długiej 5 oddaje wiele modeli urządzeń przygotowanych do różnych akwariów. Co ważne, oferta na tych dwóch sprzętach się nie kończy. Kupisz tam też sterylizatory, napowietrzacze, specjalistyczne oświetlenie czy grzałki przelewowe.

Najwyższej jakości pokarm dla rybek

Rybki potrzebują pełnowartościowego pożywienia w swojej diecie, dlatego warto postawić na produkty marki Aquael, czyli pełnoporcjowy pokarm dla rybek. Jest on pełen witamin, minerałów i aminokwasów niezbędnych do życia wodnych stworzeń. Oferta sklepu z Lublina obejmuje zarówno mieszanki uniwersalne, jak i produkty przygotowane specjalnie dla konkretnych gatunków ryb. Znajdziesz tam na przykład pokarm dla pyszczaków, bojowników czy dyskowców. Asortyment skierowany jest do wymagających klientów, szukających najwyższej jakości specjalistycznego pokarmu tworzonego przy współpracy z ichtiologami.

Akcesoria na miarę Twoich oczekiwań

Chcesz zadbać o czystość w akwarium? W takim razie potrzebujesz niezawodnych akcesoriów, z których będziesz korzystał praktycznie każdego dnia. Dzięki nim z łatwością wymienisz wodę, natomiast usunięcie zabrudzeń ze szklanych powierzchni akwarium będzie prostsze, skuteczniejsze i szybsze. W sklepie na ulicy Długiej 5 kupisz na przykład siatki, chwytaki, czyściki magnetyczne, nożyczki i pęsety. To tylko przykłady szerokiej oferty dostępnych akcesoriów. Zachęcamy do wizyty w sklepie, aby samemu się przekonać, jakie propozycje znajdują się na sklepowych półkach.

Dekoracje i podłoża dla wymagających

Każdy chce, aby jego akwarium należycie się prezentowało, w tym celu konieczny jest zakup dekoracji i podłoży. Jeśli postawisz na sklep akwarystyczny w Lublinie, możesz liczyć na naturalne i sztuczne kamienie oraz korzenie o różnych wymiarach i kształtach. Znajdziesz tam także tła akwarystyczne oraz dodatkowe kolorowe oświetlenie, które pozwoli Ci stworzyć wyjątkowy klimat w zbiorniku. Ponadto kupisz wulkany, dekoracje ceramiczne oraz podłoża bazaltowe, kwarcowe lub dolomitowe. Sprawdź, co na Ciebie czeka, jeszcze dziś udaj się do sklepu akwarystycznego na ulicy Długiej 5.

Check where you can buy

our products

WHERE TO BUY

Aquael Brands