fbpx

Zoo-Mini

Zoo-Mini

Na ulicy Żabikowskiej 66 w Luboniu mieści się sklep akwarystyczny, który zapewnia klientom wszystko to, co niezbędne do stworzenia pierwszego podwodnego świata i do hodowli rybek. Znajdą tam produkty dopasowane do swoich oczekiwań również osoby, które zajmują się tym od dawna i po prostu chcą wymienić sprzęt na nowy, kupić dodatkowe dekoracje czy pokarm dla rybek. Warto zaznaczyć, że oferta sklepu jest bardzo szeroka, dlatego z pewnością znajdziesz tam artykuły, których aktualnie potrzebujesz. Warto podkreślić, że oprócz popularnych produktów czekają tam na Ciebie profesjonalne rozwiązania, które często są trudno dostępne w punktach stacjonarnych, na przykład preparaty do uzdatniania wody kranowej w tę bezpieczną dla rybek czy też środki uspokajające i zwiększające odporność krewetek.

Co ważne, oferta sklepu na ulicy Żabikowskiej 66 nie kończy się tylko i wyłącznie na produktach akwarystycznych. Obejmuje ona szereg innych możliwości dla właścicieli takich zwierząt jak koty, psy czy świnki morskie. Na sklepowych półkach znajdziesz na przykład karmy, legowiska, klatki, przysmaki i smycze. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich propozycji w sklepie stacjonarnym w Luboniu, wśród których znajdziesz artykuły dla akwarystów od cenionej marki Aquael.

Aquael – dlaczego warto postawić na tego producenta?

Jeżeli zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać firmę Aquael na swojego dostawcę wyposażenia akwarium, spieszymy z odpowiedzią. Przede wszystkim ze względu na wieloletnie doświadczenie – jest to producent istniejący na rynku od 1984 roku. W tym czasie stworzył tysiące produktów, a każdego roku wprowadza do oferty coraz to nowsze, wysokiej jakości, wydajne rozwiązania mające ułatwić hodowlę rybek wszystkim akwarystom. Do Twojej dyspozycji firma oddaje niezawodny sprzęt, na przykład akwaria, napowietrzacze, pompy czy filtry.

To bez dwóch zdań jedna z najpopularniejszych marek na świecie, o czym świadczy na przykład fakt, że produkty firmy Aquael oferowane są przez prawie wszystkie sklepu akwarystyczne w Polsce. Marka eksportuje je również do krajów na sześciu różnych kontynentach, na przykład na Reunion czy Mauritius. To potwierdza renomę firmy oraz jakość proponowanych rozwiązań. Nic więc dziwnego, że są to artykuły tak chętnie wybierane zarówno przez początkujących, jak i doświadczonych akwarystów. Co dokładnie znajdziesz w ofercie sklepu na Żabikowskiej 66?

Dekoracje i podłoża dla wymagających

Stwórz wyjątkowe akwarium z dekoracjami marki Aquael, które oferuje sklep akwarystyczny na Żabikowskiej 66 w Luboniu. Czekają tam na Ciebie produkty mocno zróżnicowane pod kątem wymiarów czy kształtów. Możesz zaopatrzyć się między innymi w roślinność, kamienie i korzenie naturalne, a także w wulkany czy ozdoby ceramiczne, które mogą okazać się świetnym schronieniem dla rybek. W punkcie stacjonarnym znajdziesz również tła akwarystyczne, zarówno tradycyjne, jak i adhezyjne. Nie brak też niezbędnego podłoża w postaci kwarcowej, dolomitowej czy bazaltowej. Co ważne, są one dostępne w różnych kolorach.

Urządzenia akwarystyczne – dlaczego warto je mieć?

Odpowiedź na pytanie, dlaczego warto mieć urządzenia akwarystyczne przy hodowli rybek, jest bardzo prosta. Tylko w ten sposób można stworzyć odpowiednie warunki dla tych stworzeń wodnych. Sklep akwarystyczny oferuje sprzęt marki Aquael – bardzo wydajny, odpowiednio cichy podczas pracy, a przy tym niezwykle energooszczędny. Asortyment obejmuje pompy oraz filtry zewnętrzne lub wewnętrzne, które zadbają o czystą i zdrową wodę w zbiorniku. Czego jeszcze potrzebujesz do swojego akwarium? Warto zaopatrzyć się w sterylizatory, napowietrzacze i oświetlenie. Nie możesz zapomnieć też o grzałkach, które odpowiadają za właściwą temperaturę wewnątrz akwarium.

Akcesoria akwariowe – czego potrzebujesz?

Chcesz, aby czyszczenie akwarium i wymiana wody w zbiorniku była szybka i prosta? W takim razie potrzebujesz sprawdzonych, niezawodnych akcesoriów. Narzędzia te pozwolą Ci przejść przez cały proces usuwania zanieczyszczeń bez najmniejszych problemów. Przede wszystkim musisz zaopatrzyć się w czyściki i skrobaki, aby skutecznie usunąć zabrudzenia ze ścian akwarium. Nie zapomnij o chwytakach oraz siatkach o różnych rozmiarach do bezpiecznego odławiania rybek podczas wymiany wody. W asortymencie sklepu na ulicy Żabikowskiej 66 znajdziesz także kamienie napowietrzające, odmulacze, wyciory do węży napowietrzających czy same węże do napowietrzaczy.

Pełnoporcjowy pokarm dla Twoich rybek akwariowych

Rybki do życia potrzebują pokarmu, który dostarczy im wszelkich niezbędnych mikro- i makroelementów. Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości pożywienia, to kupisz go w sklepie w Luboniu. Czekają tam na Ciebie mieszanki uniwersalne, które dasz swoim akwariowym rybkom bez obaw o jakiekolwiek skutki uboczne. Znajdziesz także pokarm przygotowany specjalnie, aby sprostać potrzebom najbardziej wymagających gatunków, między innymi dyskowców, bojowników czy pyszczaków. Dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z pewnością dobierzesz produkty, które spełnią Twoje oczekiwania i zapewnią Twoim rybom odpowiednie warunki bytowe.

Check where you can buy

our products

WHERE TO BUY

Aquael Brands